Juve i ofron pagë të majme Pogbas

30.04.2016 15:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Juve i ofron pagë të majme Pogbas

Drejtuesit e Juventusit po synojnë t’ia vazhdojnë kontratën yllit francez, Paul Pogbas

Beppe Marotta, drejtori i përgjithshëm i Juventusit, të hënën pritet të mbajë një takim me yllin francez, Paul Pogba, ku do të diskutohet rreth rinovimit të kontratës.

Juve pritet t’i ofrojë Pogbas një pagë prej 6,5 milionë Euro në sezon, të cilës i shtohen edhe bonuse për paraqitjet dhe rezultatet.

Synimi i Juventusit është që Pogba të qëndrojë në Torino, por nga ana tjetër duhet parë dhe dëshira e lojtarit. E, nëse ky i fundit dëshiron largimin, Juventusit nuk i mbetet gjë tjetër veçse të presë ofertat që do të vinë, nga ku pritet që konkurrenca të jetë e fortë

Interesim për lojtarin kanë shfaqur ekipet si: Manchester United, PSG, Barcelona, Reali Madrid.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Bayerni prek çerekfinalet, Napoli dhe Barça ndahen në paqe!

Bayerni prek çerekfinalet, Napoli dhe Barça ndahen në paqe!

O’Neal nxit të qeshura në ceremoninë Kobet

O’Neal nxit të qeshura në ceremoninë Kobet

Guardiola: Real Madridi është mbret i Champions League

Guardiola: Real Madridi është mbret i Champions League

Interi i pasur ka marr vendim për shitjen e Martinez

Interi i pasur ka marr vendim për shitjen e Martinez

Barcelona “manita” me Eibar/ Lionel Messi i papërmbajtshëm, shënon 4 gola

Barcelona “manita” me Eibar/ Lionel Messi i papërmbajtshëm, shënon 4 gola

Pas fyerjeve, kërcënimeve dhe mbetjes pa punë të nënës së tij, Iviqi thotë se i intereson vetëm futbolli

Pas fyerjeve, kërcënimeve dhe mbetjes pa punë të nënës së tij, Iviqi thotë se i intereson vetëm futbolli

Kryeministri Kurti i del në mbrojtje lojtarit serb të cilit iu larguan prindërit nga puna

Kryeministri Kurti i del në mbrojtje lojtarit serb të cilit iu larguan prindërit nga puna

Babai i futbollistit serb thotë se i biri do të luajë për Kosovën, për përjashtimin nga puna nuk flet

Babai i futbollistit serb thotë se i biri do të luajë për Kosovën, për përjashtimin nga puna nuk flet

MKRS-së: Reagimi ka me qenë i ashpër për rastin e futbollistit Ilija Ivic

MKRS-së: Reagimi ka me qenë i ashpër për rastin e futbollistit Ilija Ivic

Babel tallet me kundërshtarin

Babel tallet me kundërshtarin

Challandes i palumtur me formatin e play-off’it: E pamundur për tifozët e Kosovës të në përkrahin në finale

Challandes i palumtur me formatin e play-off’it: E pamundur për tifozët e Kosovës të në përkrahin në finale

Shënoi dy gola, Uzuni zgjidhet më i miri i javës në Kroaci!

Shënoi dy gola, Uzuni zgjidhet më i miri i javës në Kroaci!

Barça mbron presidentin, paguante për të kritikuar lojtarët

Barça mbron presidentin, paguante për të kritikuar lojtarët

Ndërron jetë legjenda e Manchester United

Ndërron jetë legjenda e Manchester United

“Seks kur isha e mitur…”, Balotelli shantazhohet nga një 18-vjeçare, ja sa euro i kërkon

“Seks kur isha e mitur…”, Balotelli shantazhohet nga një 18-vjeçare, ja sa euro i kërkon

Shqiptarit i heqin medaljen e artë/ Faull nga gjyqtarja, ndëshkohet atleti Franko Burraj

Shqiptarit i heqin medaljen e artë/ Faull nga gjyqtarja, ndëshkohet atleti Franko Burraj