Ibra nxjerr video-lojën për celularë (Video)

11.08.2017 14:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ibra nxjerr video-lojën për celularë (Video)

Ndoshta nuk është futbollisti më i mirë në botë, por Zlatan Ibrahimovic është pa dyshim një nga personazhet më të veçanta të botës së futbollit në vitet e fundit.

Play

Suedezi, i cili vuan një dëmtim në ligament, është për momentin pa ekip dhe po pret që ndonjë klub ta marrë me kosto 0. Në këto kushte, 35-vjeçari ka përfituar për të përgatitur video-lojën e tij që quhet “Zlatan Legends”.

Bëhet fjalë për një lojë për celularë që do të jetë e disponueshme nga data 17 gusht.

E vetmja gjë që dihet për këtë lojë është se kostumi i Zlatan ngjan shumë me atë të Iron Man.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Për rritje të koncentrimit përdorni këto ushqime

Për rritje të koncentrimit përdorni këto ushqime

Silva zihet me burrin para se të shkonte tek emisioni 'Rudina', kjo është arsyeja

Silva zihet me burrin para se të shkonte tek emisioni 'Rudina', kjo është arsyeja

Atletico nënshkruan me Kalinicin

Atletico nënshkruan me Kalinicin

Blockchain technology ligjëratë në Cyber Security & Privacy ANV 18

Blockchain technology ligjëratë në Cyber Security & Privacy ANV 18

Temperaturat e larta në Britani të Madhe, shkrihet asfalti – kamioni ngec në mes të rrugës (Foto)

Temperaturat e larta në Britani të Madhe, shkrihet asfalti – kamioni ngec në mes të rrugës (Foto)

Meghan Markle edhe një herë i la të gjithë pa fjalë

Meghan Markle edhe një herë i la të gjithë pa fjalë

Klopp: Liverpooli po punon në transferimet e reja

Klopp: Liverpooli po punon në transferimet e reja

Doktoreshë Valbona Gashi flet për alergjitë e stinës së verës (Video)

Doktoreshë Valbona Gashi flet për alergjitë e stinës së verës (Video)

Brazili fiton duelin e parë kundër Belgjikës

Brazili fiton duelin e parë kundër Belgjikës

Apple publikon statistika të App Store

Apple publikon statistika të App Store

Lautaros i pëlqen presioni te Interi

Lautaros i pëlqen presioni te Interi

Dy 'bishat' e Noizyt mike apo rivale, shikoni çfarë i komentojnë njëra-tjetrës

Dy 'bishat' e Noizyt mike apo rivale, shikoni çfarë i komentojnë njëra-tjetrës

Bylbyl Sokoli e mbron portierin Muslera që gaboi te goli i dytë ndaj Francës

Bylbyl Sokoli e mbron portierin Muslera që gaboi te goli i dytë ndaj Francës

Goditet nga vetëtima, bie prej malit dhe mbijeton – shpëtimi tij kryhet në mot shumë të vështirë (Foto)

Goditet nga vetëtima, bie prej malit dhe mbijeton – shpëtimi tij kryhet në mot shumë të vështirë (Foto)

40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

40 për qind e kancereve ndërlidhen me mbipeshën

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android

Microsoft mund të jetë duke krijuar një aplikacion Movies & TV për iOS dhe Android