Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë

31.01.2021 19:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë

Mesfushori kosovar, Elvis Rexhebeçaj ka qenë sonte protagonist në fitoren e FC Koln kundër Arminia Bielfield.

Mesfushori kosovar që ka luajtur për Gjermaninë U21 ka qenë sot protagonist në fitoren prej 3-1 të FC Koln kundër Arminia Bielfeld.

Rexhbeçaj shënoi golin e tretë në këtë ndeshje.

Koln shënoi dy gola me anë të Wolf në pjesën e parë në minutën e 10 dhe 28.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë

Elvis Rechebeçaj shënon gol të bukur për Kolnin në Bundësligë

Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë

Nëse një femër ka këto cilësi, mos e lini t’ju ikë

“Jam rritur me vlera, nuk mund të kem seks rastësor” (Foto)

“Jam rritur me vlera, nuk mund të kem seks rastësor” (Foto)

Morena Taraku shtrihet në spital

Morena Taraku shtrihet në spital

Ava Max: I urrej të gjithë ish-të dashurit e mi

Ava Max: I urrej të gjithë ish-të dashurit e mi

Katy Perry thotë se puna më e mirë në botë është mëmësia

Katy Perry thotë se puna më e mirë në botë është mëmësia

Pirlo: Ronaldo duhet ta marrë përgjegjësinë për thyerjen e rregullave të Covid-19

Pirlo: Ronaldo duhet ta marrë përgjegjësinë për thyerjen e rregullave të Covid-19

“Operacioni fshesa”, Drenica konfirmon largimin e dhjetë futbollistëve

“Operacioni fshesa”, Drenica konfirmon largimin e dhjetë futbollistëve

Zyrtare: Juve e transferon një tjetër talent

Zyrtare: Juve e transferon një tjetër talent

Lituanezët të kënaqur që do të luajnë me Kosovën

Lituanezët të kënaqur që do të luajnë me Kosovën

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Nichts fur immer”

Ardian Bujupi sjell këngën e re “Nichts fur immer”

Milani kërkon Costan

Milani kërkon Costan

Ramos po largohet

Ramos po largohet

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen me veshje të çuditshme rrugëve të Hollywoodit

Dua Lipa dhe Anwar Hadid shfaqen me veshje të çuditshme rrugëve të Hollywoodit

Çfarë i ndodh trupit nëse hani vezë çdo ditë në mëngjes?

Çfarë i ndodh trupit nëse hani vezë çdo ditë në mëngjes?

Rita Ora do të mbyllet për dy javë në një hotel të Australisë

Rita Ora do të mbyllet për dy javë në një hotel të Australisë