Danfos LLC paralajmëron ardhjen e gjigantit botëror, Kärcher

08.06.2018 14:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Danfos LLC paralajmëron ardhjen e gjigantit botëror, Kärcher

Danfos LLC është njëra prej kompanive lidere për shitjen dhe distribuimin e Paisje profesionale për pastrim të kualitetit të lartë me një gamë të gjerë nga brendi gjigantit Kärcher në Kosovë.

Gjithmonë ka funksionuar me idealet e ofrimit të produkteve kualitative me çmime të volitshme për konsumatorin.

Brendi i fuqishëm ndërkombëtar, shërbimi i jashtëzakonshëm i konsumatorit dhe rrjetit të furnizimit, e bënë Danfos LLC partner ideal të shitjes.

Duke u fokusuar drejt tregut dhe nevojave e konsumatorëve, Danfos LLC është partner esencial i shumë bizneseve dhe institucioneve duke u ofruar atyre distribuim dhe shërbime të tjera në kohën dhe vendin e duhur.

Cilësia është elementi kryesor që karakterizon kompanin tonë, që nga 3 janari 2018 jemi të vetmit që futem në tregun Kosovar veglat e gjigantit austriak Kärcher dhe aktualisht jemi distributor i autorizuar i kësaj kompanie.

Produtet

Thithëse profesionale për thithjen dhe larjen e pllakave, tepihave, automjeteve etj.
Thithëse shtëpiake me filtër të ujit.
Thithëse elektrike industriale
Makina për pastrimin e tepihave
Makina për pastrimin e dyshemeve / polirimin
Makina me shtypje të lartë / automjete
Mjete profesionale për pastrim me dorë
Produkte kimike për pastrim me makinë dhe me dorë

Kärcher gjithmonë përpiqet për zgjidhjen optimale për çdo detyrë pastrimi. Kärcher zhvillon sisteme me performancë të lartë, të përbërë nga pajisje pastrimi, aksesorë dhe agjentë pastrimi.

Për të përmbushur më së miri nevojat dhe dëshirat e klientëve tanë, ne jemi në dialog të vazhdueshëm me përdoruesit privatë dhe profesionistë.

Vështirësitë e fituara janë të inkorporuara vazhdimisht në zhvillimin e produkteve të reja.

Kjo siguron që çdo zhvillim i ri jo vetëm përmbush detyrat gjithnjë e më komplekse të pastrimit, por në të njëjtën kohë e bën punën e përdoruesve aq të thjeshtë dhe të lehtë sa të jetë e mundur.

Kompania familjare Kärcher konsiderohet sot si ofruesi kryesor në botë i sistemeve efikase të pastrimit të burimeve. Kärcher karakterizohet nga performanca, risia dhe cilësia e lartë.

Sidomos në fushën profesionale, ka shumë detyra pastrimi me kërkesa të ndryshme dhe individuale, të cilat Kärcher mund të zgjidhë me pajisjet e saj të zhvilluara posaçërisht pa ndonjë problem. Në ndërmarrjet industriale të vogla dhe të mëdha, në sektorin komercial, në tregtinë e hotelerisë apo në strehimore të kafshëve – Kärcher gjithmonë ofron zgjidhjen e duhur për pastrim të qëndrueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit.

Përsëri, pastruesi i njohur me presion të lartë në pajisjet profesionale të ofruara; si dhe pastrues me presion të lartë ose makina për pastrim dhe një numër i madh i pajisjeve të tjera pastrimi efikase dhe të kursimit të energjisë.

Paisje profesionale për pastrim Kärcher

Kontakt: +38344120619, +38344309380

E: info@danfos-kos.com

W: http://www.danfos-kos.com

F: Danfos LLC

A: Rr.Mark Isaku
Pristina 10000

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Image may contain: 4 people, people standing and text

Image may contain: one or more people and dog

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Image may contain: text

Image may contain: one or more people, people standing and shoes

Related image

(Artikull i sponsorizuar)

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Akuzohet se vrau vëllezërit Berisha për prerje të pyllit

Akuzohet se vrau vëllezërit Berisha për prerje të pyllit

Zemaj: Zgjedhjet e reja janë në interes shtetëror

Zemaj: Zgjedhjet e reja janë në interes shtetëror

FSK-ja fiton medalje në Britani

FSK-ja fiton medalje në Britani

Pacolli: Ideja e Thaçit për korrigjim kufijsh po merr mbështetje çdo ditë e më shumë

Pacolli: Ideja e Thaçit për korrigjim kufijsh po merr mbështetje çdo ditë e më shumë

Prokurori i Gjykatës Speciale mori dosje në Prishtinë dhe Prizren

Prokurori i Gjykatës Speciale mori dosje në Prishtinë dhe Prizren

Pacolli tregon se Gashit pas largimit nga detyra e ministrit do t’i jepet një post tjetër

Pacolli tregon se Gashit pas largimit nga detyra e ministrit do t’i jepet një post tjetër

Lëndët e krimeve të luftës nga Gjykata Themelore e Prishtinës në Hagë

Lëndët e krimeve të luftës nga Gjykata Themelore e Prishtinës në Hagë

Scott ia rikujton Serbisë se SHBA-të e konsiderojnë Kosovën si shtet të pavarur

Scott ia rikujton Serbisë se SHBA-të e konsiderojnë Kosovën si shtet të pavarur

Haziri përgëzon Ermal Elezin për suksesin në garën ndërkombëtare Diamond Cup

Haziri përgëzon Ermal Elezin për suksesin në garën ndërkombëtare Diamond Cup

Hoxha: Përkrahja e Gjermanisë për liberalizimin e vizave e domosdoshme

Hoxha: Përkrahja e Gjermanisë për liberalizimin e vizave e domosdoshme

U ulen dënimet të akuzuarve për terrorizëm në rastin e ndeshjes Shqipëri – Izrael

U ulen dënimet të akuzuarve për terrorizëm në rastin e ndeshjes Shqipëri – Izrael

AKR-ja konfirmon emërimin e dy ministrave të rinj

AKR-ja konfirmon emërimin e dy ministrave të rinj

Rreth 150 thasë mbeturina largohen nga Prishtina

Rreth 150 thasë mbeturina largohen nga Prishtina

Vendet që do të mbesin pa rrymëVendet që do të mbesin pa rrymë

Vendet që do të mbesin pa rrymëVendet që do të mbesin pa rrymë

Tërheqja nga “Kosova e Re”, sinjal edhe për investitorët e huaj

Tërheqja nga “Kosova e Re”, sinjal edhe për investitorët e huaj

Caktohet masa e paraburgimit ndaj tre personave për vjedhje

Caktohet masa e paraburgimit ndaj tre personave për vjedhje