Lajmet
Në Kamenicë arrestohet menaxheri i një banke
PDK në Gjilan kryen punë të pushtetit
LAJMI I FUNDIT | Ja listat e veteranëve në të gjithë Kosovën (DOKUMENT)
Besoni ose jo, Bogoljub Kariq udhëton me pasaportë të Kosovës
Vritet një mjek në Zubin Potok
Janë suspenduar rreth 50 policë serbë në veriun e Kosovës
Haziri: LDK do e mbajë fjalën, do ta bëjmë Hashim Thaçin President
Kelmendi: Rruga ‘Milosevic’ provokim që s’ka guxue me ndodhë
Rasic: Nisma për rrugë absurde. Dorë ka Beogradi
Dorasit e vrasjes së trefishtë, ende në arrati
Reuters kujton krimet e Millosheviqit, thotë se s’do të ndodhë emërtimi i rrugës me emrin e tij
Zbulohet qëllimi i vërtetë i vizitës së Thaçit në Tiranë
Mustafa nderohet me Medaljen “Nderi i Akademisë” nga ASHSH
Milaim Zeka: Ja pse jam pro emërimit të rrugës “Sllobodan Millosheviç”
Ja lista e Zonës Operative të Shalës
NISMA i kërkon Presidentes ta ndriçojë ‘komplotin’ kundër Limajt
Mikiqi sjell në Ranilluk dhe Drazha Mihajloviqin
Ja reagimi i Qeverisë për emërtimin e rrugës me emrin e Sllobodan Millosheviqit
A i vranë babë e bir tre personat në Prizren?
Kosova dhe investimet e mundshme Amerikane
Edita Tahiri zihet duke pirë duhan. Dënohet me 50 euro, e lokali “Sofrabezi” me 3 mijë!
Ministri Arban Abrashi, importues i Vodka Primakovaa
Flet emigranti 18 vjeçar i burgosur në Hungari: Po trajtohemi si kafshë (Video)
Hashim Thaçi e mposhtë Isa Mustafën edhe për Gjykatën Speciale!
Kryesia e Kuvendit çon në Kushtetuese amendamentet e Gjykatës Speciale
Rruga “Slobodan Milosheviq” në Ranillug?
Ilya Nashin: Të arrestuarit nuk e kanë organizuar vrasjen e Nemstovit
Rama: Fund politikës së shpifjeve
Një fëmijë mbytet në lumë
Shembet rruga Prishtinë-Shkup, rrokulliset vetura që ishte në lëvizje (Foto)
Rrugët e Prishtinës me gropa (FOTO)
Grupi i LDK-së: Ahmeti ka bërë shkelje të ligjit dhe duhet të largohet
Tahiri: Serbia patjetër ta njohë Kosovën, nëse dëshiron në BE
Basha bënë thirrje për protestë
Së shpejti prona do të regjistrohet në emër të gruas dhe burrit
Tërmkolli: Gjykata Speciale do të duhej të merrej edhe me Xhabir Zharkun
Vriten nëntë xhihadistë të Al-Nusras
Opozita nesër kundër amendamenteve për Gjykatën Speciale
Helmohet pas ushqimit që kishte blerë në ETC (FOTO)
Bosnja ia dhuron 500 ton fishekë Irakut për të luftuar ISIS’in
Mustafa përsërit se krijimi i Gjykatës Speciale do ta vërtetojë se lufta e UÇK – së ishte e pastër
Ministria e Brendshme, e drejtuar nga Skender Hyseni, pa asnjë ekspert të sigurisë!
Juncker: Ushtria e përbashkët e BE-së, dërgon sinjal te Rusia
Në Skenderaj, vendos ta shesë veshkën për strehën e fëmijëve (video)
INFOSOT prej sonte me dizajn të ri
Policia flet për vrasjën makabre në Prizrën (KUJDES! pamje të rënda FOTO +18)
Femrat me ligj kanë të drejtë në trashëgimi
Thaçi: Pozita e gruas në Kosovë larg idealit
Vrasje e trefishtë në Prizren
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari