Lajmet
G7, Merkel: Rusia kurrë më në këtë tavolinë!
Policia maqedonase: Alarm për hakmarrje dhe rrëmbime, për shkëmbim me shqiptarët e burgosut (Video)
Jahjaga: Rajoni ka nevojë për një prani të fuqishme të BE-së
Kadaj-Bujupi: Isa Mustafën e quan të pa dijshem, të pa vullnet dhe të pa guximshem!
Qe kush asht njeriu qe mposhti Erdogan’in!
Thaçi fton ndërmarrësit francezë të investojnë në Kosovë
Nikolic takohet me Ivanov: Serbia e gatshme për çdo kercenim!
62.6% të saktë në Testin e Arritshmërisë
Mustafa: Do ta përmirësojmë klimën e biznesit
Kur do ti merrni kuponat fiskal ?
Merkel në Beograd, Kosova të bëhet anëtare e OKB-së
Presidentët e Ballkanit mblidhen në Budvë
Ndëshkim për ata që keqpërdorën testet e maturës
Erdogan pëson humbjen e parë në 12 vjet
Zbogar: Kosovën s’e pengon asnjë shtet i BE’së në rrugën e saj drejt integrimit evropian
Media gjermane: Kosova, dera e ISIS në Europë
Erdogan humbet … shumicën absolute në Turqi!
Qeveria kujtohet për Fondin Zhvillimor, por prapë nuk jep afat!
Turqi: Përfundon procesi i votimt
Gazeta zvicerane tregon dy versionet e ngjarjes së Kumanovës
Kosova larg me diplomaci ekonomike
Capussela boton emnat 22 e politikanëve të korruptuem
Vritet në Siri xhihadisti shqiptar i ISIS’it që kërcënoi Ballkanin (Video)
UDB: Mbrenda Qershorit eliminohen dëshmitarët Gjykatës Speciale
EKSKLUZIVE: Nisin intervistimet nga prokuroret nderkombetar te Gjykates Speciale. Qe kand e intervistuen
MPJ e Maqedonisë konfirmon se Beg Rizaj e Mirsad Ndrecaj janë kapur të gjallë
Beqaj: Mosfunksionalizimi i Speciales, rrezik i madh
Akademikja maqedonase: Mësimi i shqipes nga nxënësit maqedonas është krim
Lugina kërkon fuqizimin e Fondit nga Kosova dhe Shqipëria
Prindërit e Almir Dacit: Jemi të tronditur; babai: Gati të mohoj tim bir
Flet shqiptari i ISIS-it: Video-mesazhi i mbrëmshëm është keqkuptuar
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari