Bieber pas rrëzimit të Qeverisë Kurti: Aleancës BE-SHBA iu shkaktuan dëme të pariparueshme

26.03.2020 00:57
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bieber pas rrëzimit të Qeverisë Kurti: Aleancës BE-SHBA iu shkaktuan dëme të pariparueshme

Florian Bieber, profesori i Qendrës për studime juglindore në Universitetin e Grazit ka reaguar pas rrëzimit të Qeverisë Kurti, përmes një mocioni të mosbesimit të inicuar nga LDK-ja, edhe vetë pjesë e Qeverisë.

“Lëvizje e papërgjegjshme me shumë përgjegjës: Grenellin, Thaçin dhe shumicën e LDK-së. Do të jetë fitore e Pirros. Aleancës BE-SHBA iu shkaktuan dëme të pariparueshme dhe dyshoj që do të kalojë ndonjë marrëveshje”, shkruan ai në “Tëitter”.

“Koha që BE-ja të ndërhyjë”.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


1 mijë e 572 raste aktive me COVID-19

1 mijë e 572 raste aktive me COVID-19

Sot seanca e parë për Salih Mustafën

Sot seanca e parë për Salih Mustafën

Çeku intervistohet në Hagë si i dyshuar

Çeku intervistohet në Hagë si i dyshuar

Infektologu Sadiku: Po hyjmë në një periudhë që favorizon përhapjen e COVID-19

Infektologu Sadiku: Po hyjmë në një periudhë që favorizon përhapjen e COVID-19

Kush e fiton “Topin e Artë”? Përgjigjet Anelka

Kush e fiton “Topin e Artë”? Përgjigjet Anelka

Pompeo para vizitës në Greqi diskuton me Stoltenberg rreth tensioneve midis Athinës dhe Ankarasë

Pompeo para vizitës në Greqi diskuton me Stoltenberg rreth tensioneve midis Athinës dhe Ankarasë

Tri të katërtat e pacientëve të shëruar nga koronavirusi kanë dëmtime të zemrës

Tri të katërtat e pacientëve të shëruar nga koronavirusi kanë dëmtime të zemrës

Një shtetrrethim do të hyjë në fuqi nesër në Mal të Zi

Një shtetrrethim do të hyjë në fuqi nesër në Mal të Zi

Lushtaku godet Kurtin: S’mund të mbrosh vlerat që nuk i ki as vetë ti

Lushtaku godet Kurtin: S’mund të mbrosh vlerat që nuk i ki as vetë ti

RTK, Kurti dhe Vetëvendosja virtuale

RTK, Kurti dhe Vetëvendosja virtuale

Arkitekti që dëshiron të ndërtojë qytetin me një milionë pemë

Arkitekti që dëshiron të ndërtojë qytetin me një milionë pemë

Forcat armene vrasin një familje pesë anëtarësh azerbajxhanase

Forcat armene vrasin një familje pesë anëtarësh azerbajxhanase

Gashi: Specialja në bashkëpunim me Serbinë po fabrikon provat kundër pjesëtarëve të UÇK-së

Gashi: Specialja në bashkëpunim me Serbinë po fabrikon provat kundër pjesëtarëve të UÇK-së

Sindikalistët me kërkesa ndaj qeverisë për ruajtjen e vendeve të punës

Sindikalistët me kërkesa ndaj qeverisë për ruajtjen e vendeve të punës

13.165 pacientë të shëruar nga Covid-19, 1.641 raste aktive

13.165 pacientë të shëruar nga Covid-19, 1.641 raste aktive

UÇK është margaritar i qytetërimit evropian

UÇK është margaritar i qytetërimit evropian