Aksidentohet rëndë shqiptari në Itali, lufton me jetën në spital

21.12.2018 10:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Aksidentohet rëndë shqiptari në Itali, lufton me jetën në spital

Po lufton per jeten nje shqiptar ne Itali, i cili u aksidentuar rende mberme teksa humbi kontrollin e makines dhe perfundoi jashte kabines.

Aksidenti i rëndë ndodhi rreth orës 22:00, në Nave di Fontanafredda. Shoferi i një Fiat Punto humbi kontrollin e automjetit duke u perplasur me karrexhaten e betonin, nderkohe qe vete perfundoi jashte kabines.

Mediat italiane shkruajne se shqiptrai 36 vjecar, me inicialet E.H. u gjet nga policia jashte makines.

36-vjeçari u transportua në spital në Udine pas aksidentit, nderkohe qe ka pesuar demtime te shumta.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!
Konkurs për gazetarë dhe praktikantë
artikull i sponzorizuar


Aksidentohet rëndë shqiptari në Itali, lufton me jetën në spital

Aksidentohet rëndë shqiptari në Itali, lufton me jetën në spital

Arrestohet organizatori i masakrës së “Charlie Hebdo”. Nuk do ta besoni se ku

Arrestohet organizatori i masakrës së “Charlie Hebdo”. Nuk do ta besoni se ku

Pas dështimit, rishpallet konkursi për Bordin e “Prishtina Parking”

Pas dështimit, rishpallet konkursi për Bordin e “Prishtina Parking”

Zgjidhja për Kosovën: SHBA, Rusia dhe Kina në bisedime, një Rezolutë e re 1244?

Zgjidhja për Kosovën: SHBA, Rusia dhe Kina në bisedime, një Rezolutë e re 1244?

Pas dështimit me Shakirën, Agim Bahtiri ja mësyn ‘bashkimit’ të Mitrovicës

Pas dështimit me Shakirën, Agim Bahtiri ja mësyn ‘bashkimit’ të Mitrovicës

Komplikohet situata për rrëzimin e Qeverisë

Komplikohet situata për rrëzimin e Qeverisë

Marrëveshja përfundimtare, problem i Evropës apo SHBA-së?

Marrëveshja përfundimtare, problem i Evropës apo SHBA-së?

Pritje e gjatë për të hyrë në Kosovë në Merdare

Pritje e gjatë për të hyrë në Kosovë në Merdare

Vazhdon seanca e Kuvendit, në rend dite votimi i Buxhetit

Vazhdon seanca e Kuvendit, në rend dite votimi i Buxhetit

Kelmendi i përgjigjet Haradinajt për minaret dhe Ujmanin

Kelmendi i përgjigjet Haradinajt për minaret dhe Ujmanin

Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Për një marrëveshje 27 zyrtarë të UP-së në Turqi

Për një marrëveshje 27 zyrtarë të UP-së në Turqi

Këshilli i Pavarur Mbikëqyrës rrëzon vendimin e MASHT-it për drejtorin e Institutit Pedagogjik

Këshilli i Pavarur Mbikëqyrës rrëzon vendimin e MASHT-it për drejtorin e Institutit Pedagogjik

Adem Grabovci me 11 të akuzuarit për aferën ‘Pronto’, dalin para gjykatës

Adem Grabovci me 11 të akuzuarit për aferën ‘Pronto’, dalin para gjykatës

Arban Abrashi beson ende se do ta rrëzojë Shpend Ahmetin

Arban Abrashi beson ende se do ta rrëzojë Shpend Ahmetin

Nga 15 nëntori, 12 të vdekur në aksidente trafiku

Nga 15 nëntori, 12 të vdekur në aksidente trafiku