39 vjeçari vret bashkëshorten dhe djalin 5 vjeçar

29.01.2021 10:12
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
39 vjeçari vret bashkëshorten dhe djalin 5 vjeçar

Një italian 39 vjeçar ka vrarë gruan dhe djalin e tij, ndërsa më pas u përpoq të vristë edhe veten.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në provincën e Torinos, ku burri 39 vjeçar pasi vrau bashkëshorten dhe djalin e tyre 5 vjeçar, donte të vetëvritej duke u hedhur nga ballkoni i shtëpisë.

Vrasja ndodhi pasi çifti kishte bërë grindje për arsye akoma të pa zbuluara, shprehen mediat italiane.

Personi ndodhet në spital, jashtë rrezkut për jetën, ku ndodhet edhe në vezhgimin e policëve.Vazhdojnë hetimet për të zbuluar motivet e vrasjes nga ana e policisë.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Valdete Idrizi në Pejë: Gratë do ta bëjnë ndryshimin në këto zgjedhje

Valdete Idrizi në Pejë: Gratë do ta bëjnë ndryshimin në këto zgjedhje

39 vjeçari vret bashkëshorten dhe djalin 5 vjeçar

39 vjeçari vret bashkëshorten dhe djalin 5 vjeçar

Dënohet me 24 vite burgim personi që vrau vëllain e tij për shkak të pronës

Dënohet me 24 vite burgim personi që vrau vëllain e tij për shkak të pronës

Flasin ekspertët: Është koha të përdorni dy maska

Flasin ekspertët: Është koha të përdorni dy maska

Autoritetet kineze i kundërpërgjigjen Biden-it: Pavarësia e Tajvanit nënkupton luftë

Autoritetet kineze i kundërpërgjigjen Biden-it: Pavarësia e Tajvanit nënkupton luftë

U ndëshkua se iku nga shtëpia pa leje, 17-vjeçari vret gjithë familjen e tij

U ndëshkua se iku nga shtëpia pa leje, 17-vjeçari vret gjithë familjen e tij

Lista Serbe në luftë për vota jo vetëm të pakicës serbe

Lista Serbe në luftë për vota jo vetëm të pakicës serbe

Gaxherri: Programi i LDK-së garanton zhvillim, për 6 vjet në ekonomi do të investohen 7 milionë euro

Gaxherri: Programi i LDK-së garanton zhvillim, për 6 vjet në ekonomi do të investohen 7 milionë euro

Prishet koalicioni LDK-LVV në Vushtrri, Tahiri: Do t’i shkarkoj bartësit e institucioneve që vijnë nga kjo parti

Prishet koalicioni LDK-LVV në Vushtrri, Tahiri: Do t’i shkarkoj bartësit e institucioneve që vijnë nga kjo parti

Mbi 413 mijë qytetarë kanë aplikuar për tërheqjen e 10 përqindëshit nga Trusti

Mbi 413 mijë qytetarë kanë aplikuar për tërheqjen e 10 përqindëshit nga Trusti

71 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 10 në gjendje më të rëndë

71 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 10 në gjendje më të rëndë

Zjarr në një spital të COVID-19 në Rumani, katër të vdekur

Zjarr në një spital të COVID-19 në Rumani, katër të vdekur

Facebook dhe Apple mund të përplasen në gjykatë

Facebook dhe Apple mund të përplasen në gjykatë

Për këta kandidatë të PDK-së, LV-së, AAK-së e Nismës do të votonte Lutfi Haziri

Për këta kandidatë të PDK-së, LV-së, AAK-së e Nismës do të votonte Lutfi Haziri

Hasani: Edhe Gjykata Supreme do të veprojë njëjtë si PZAP sa i përket çështjes së Kurtit

Hasani: Edhe Gjykata Supreme do të veprojë njëjtë si PZAP sa i përket çështjes së Kurtit

Naser Ramadani: Vaksina do të vijë së shpejti

Naser Ramadani: Vaksina do të vijë së shpejti