Zonja e Parë e Shqipërisë i bashkohet solidarizimit me profesorin nga Vushtrria

E publikuar: 31/01/2022 21:11
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Zonja e Parë e Shqipërisë dhe njëherit kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, i është bashkuar nismës për solidarizim me profesion nga Vushtrria Lulzim Paci.

Në një video të postuar në Instagram, Kryemadhi shihet duke kërcyer valle teksa valëvit flamuj të vegjël kombëtar.

VIDEO:

https://www.instagram.com/reel/CZZ_0u_r4ZY/?utm_source=ig_web_copy_link


Kësaj nisme për solidarizim me profesorin Paci i janë bashkuar edhe shumë personalitete tjera të njohura shqiptare.