Zoe Kravitz la dëborën për plazh (Foto)

E publikuar: 08/03/2015 12:34
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Me New York Cityn e mbuluar në dëborë, Zoe Kravitz iku në Miami Beach për të shijuar një ditë plotë më diell.

Aktorja dhe këngëtarja 26 vjeqare ishte shumë në formë kur u pa pranë bregut të Floridas të shtunën.

Zoe kishte veshur një palë bikine të zeza që ia tregonin trupin tërësisht./BS