ZHBOGAR-1

E publikuar: 07/03/2015 21:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

slovenija 12.03.2010 Samuel Zbogar, prihod hrvaskega predsednika pred Grad Brdo, obisk hrvaskega predsednika Iva Josipovica v Sloveniji; foto:Sasa Despot

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!