Woww…Banorja e Big Brother bëhet nuse dhe duket magjike

E publikuar: 11/02/2018 18:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të përfolura në rrjetet sociale.

Ndërsa kujtohet si një nga ish banoret e Big Brother ajo tashmë është një modele.

Në super formë dhe veshur me një fustan nusërie, Françeska ka mahnitur, madje më shumë se foto e saj me bikini.

Kaq mahnitëse nuk e kemi parë të pozojë, ish banoren sexy./Gazeta Express/