BIDEN MACRON-compressed

E publikuar: 11/06/2024 00:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Presidenti Joe Biden dhe Presidenti Emmanuel Macron

Presidenti Joe Biden dhe Presidenti Emmanuel Macron

Gatimet tona pjekën në prush, prandaj edhe janë më të shijshme!

Posted by Pep's Taverna on Tuesday, April 28, 2020