Vildane Zeneli provokon sërish me foto seksi (Foto)

18.10.2015 22:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Vildane Zeneli provokon sërish me foto seksi (Foto)

Modelja super seksi Vildane Zeneli, i ka “nxehur” sërish rrjetet sociale pasi ka publikuar disa foto provokuese.

Me linja perfekte dhe me poza seksuale Vildanja, bën çdo mashkull që të fantazojë krahë saj.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Po inskenonte video në Tik-tok, 10 vjeçari humb jetën tragjikisht në Shkodër

Po inskenonte video në Tik-tok, 10 vjeçari humb jetën tragjikisht në Shkodër

Të nisësh punën pas pushimeve

Të nisësh punën pas pushimeve

Bekim Jashari tregon pse vendosi të kandidojë për kryetar të Skenderajt (Video)

Bekim Jashari tregon pse vendosi të kandidojë për kryetar të Skenderajt (Video)

Arban Abrashi kandidat i LDK-së për Prishtinë

Arban Abrashi kandidat i LDK-së për Prishtinë

Icardi zbulon të ardhmen e Perisiç

Icardi zbulon të ardhmen e Perisiç

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

Kapen me drogë njerëzit e ‘bosit’ të krimit në veri të Kosovës

Kapen me drogë njerëzit e ‘bosit’ të krimit në veri të Kosovës

McCallister: Rregullojeni ligjin; Vuçic: Para kësaj Kosova, pastaj Rusia

McCallister: Rregullojeni ligjin; Vuçic: Para kësaj Kosova, pastaj Rusia

PAN mungon në seancë, nervozohet Mikullovci: Ku janë fituesit e zgjedhjeve?

PAN mungon në seancë, nervozohet Mikullovci: Ku janë fituesit e zgjedhjeve?

Para se të lindja çfarë isha?

Para se të lindja çfarë isha?

Miratohet nisma për anëtarësim të Kosovës në INTERPOL

Miratohet nisma për anëtarësim të Kosovës në INTERPOL

Apeli i motrës: Më ndihmoni të shpëtoj jetën e vëllait, koha nuk premton

Apeli i motrës: Më ndihmoni të shpëtoj jetën e vëllait, koha nuk premton

Maqedonia sot do ta tejkalojë edhe një pengesë drejt BE-së

Maqedonia sot do ta tejkalojë edhe një pengesë drejt BE-së

​Deputetët regjistrohen edhe sot ​Deputetët regjistrohen edhe sot

​Deputetët regjistrohen edhe sot ​Deputetët regjistrohen edhe sot

Ministri Jevtiq kërkon hedhjen poshtë të aktakuzës kundër tij

Ministri Jevtiq kërkon hedhjen poshtë të aktakuzës kundër tij

Limaj mes postit të zëvendëskryeministrit dhe deputetit

Limaj mes postit të zëvendëskryeministrit dhe deputetit