Versionet bjonde dhe brune të këngëtareve tona

21.03.2015 21:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Versionet bjonde dhe brune të këngëtareve tona

Për të qenë gjithmonë në koherencë me tendencat e fundit këngëtaret luajnë shpesh me look – un e tyre.

Disa prej tyre, pasi janë kthyer nga brune në bionde, duket se kanë mbetur te kjo zgjedhje.

Kjo gjë ka ndodhur me Leonora Jakupin dhe Afërdita Dreshaj, të cilat pasi kanë lyer flokun e tyre origjinal, më pas kanë preferuar të mbeten tek ngjyrat e çelura.

Afërdita Dreshaj

aferdita

Leonora Jakupi

leonora

E kundërta ka ndodhur me Dafina Zeqirin, Genta Ismailin dhe Nora Istrefin, të cilat pasi provuan të jenë bionde hoqën dorë sërish për t’u bërë brune, dhe nuk e kanë ndryshuar më ngjyrën e errët.

Dafina Zeqiri

dafy

Genta Ismaili

genta

Nora Istrefi

nora

Ndërsa Çiljeta Xhilaga dhe Jonida Maliqi komentohen gjithmonë si femra që ndryshojnë look shumë shpesh. Ato janë bërë dhe ribërë herë bionde, e herë brune, por gjithmonë mbeten të bukura në sytë e publikut.

Çiljeta Xhilaga

ciljeta

Jonida Maliqi

jonida

tvklan.al

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Dueti më i ri nga Ledri e Lluni “Narcos Albania”

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Johnny Depp i ndodh e papritura me rrjetet sociale

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Ramush Haradinaj për Noizyn dhe Loredanën: Miq të veçantë

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Pique po e vazhdon lidhjen me të dashurën 22-vjeçare, çifti është parë bashkë në veturën e futbollistit

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Megan Markle është e gjatë 171 cm dhe peshon 50 kg: për të qenë e dobët, ajo ha këtë ushqim çdo ditë!

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Justin Bieber anulon koncertet për shkak të paralizës në fytyrë

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

Shakira thuhet se punësoi detektivë për të zbuluar tradhtinë e Piques

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

‘Sekreti’ i Bebe Rexhës që do t’i shpëtojë të gjitha vajzat

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Gjiko flet për rastin e akuzave të dhunimit: Gjendja ime emocionale ka qenë e rëndë

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

Ledri Vula ka lansuar këngën e tij më të re, “Monaco”

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

A mundet Johnny Depp ta “ringjallë” karrierën pas fitores në gjykatë?

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Ndahet Pique dhe Shakira, këngëtarja e kapi me një tjetër femër

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Pas tragjedisë në Ferizaj, Fero përjetëson “Strellën” në trup (FOTO)

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Fituesit e Eurovizionit e shesin trofeun për të blerë dronë për Ukrainën

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

Avokati i Johnny Deep provimin e jurisprudencës e dha në Kosovë

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?

U kapën “mat” në Itali, Bora Zemani konfirmon ribashkimin me Donaldin?