Versionet bjonde dhe brune të këngëtareve tona

E publikuar: 21/03/2015 21:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Për të qenë gjithmonë në koherencë me tendencat e fundit këngëtaret luajnë shpesh me look – un e tyre.

Disa prej tyre, pasi janë kthyer nga brune në bionde, duket se kanë mbetur te kjo zgjedhje.

Kjo gjë ka ndodhur me Leonora Jakupin dhe Afërdita Dreshaj, të cilat pasi kanë lyer flokun e tyre origjinal, më pas kanë preferuar të mbeten tek ngjyrat e çelura.

Afërdita Dreshaj

aferdita

Leonora Jakupi

leonora

E kundërta ka ndodhur me Dafina Zeqirin, Genta Ismailin dhe Nora Istrefin, të cilat pasi provuan të jenë bionde hoqën dorë sërish për t’u bërë brune, dhe nuk e kanë ndryshuar më ngjyrën e errët.

Dafina Zeqiri

dafy

Genta Ismaili

genta

Nora Istrefi

nora

Ndërsa Çiljeta Xhilaga dhe Jonida Maliqi komentohen gjithmonë si femra që ndryshojnë look shumë shpesh. Ato janë bërë dhe ribërë herë bionde, e herë brune, por gjithmonë mbeten të bukura në sytë e publikut.

Çiljeta Xhilaga

ciljeta

Jonida Maliqi

jonida

tvklan.al