“Unë t’i jap 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”, Blero ia thotë troç Bucit (Video)

E publikuar: 01/12/2023 18:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

“Unë t’i jap 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”, Blero ia thotë troç Bucit

Blero dhe Buci kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Në një moment, ka qenë Blero ai që i ka thënë Bucit që mund t’ia jap 200 mijë euro vetëm që ai të mos e tradhtoi gruan, përcjell Klankosova.tv.

“A ti bi 200 mijë euro veç mos e tradhto grun”, është shprehur Blero.