Supriza më e bukur e Big Brother i bëhet këtij çifti (Foto)

E publikuar: 07/04/2017 20:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ka një surprizë për Ejonën dhe Ademin. Big Brother ftoi çiftin që të shkonte në dhomën me pikëpyetje.

Ejona hap derën e para dhe atje gjen të atin e Ademit së bashku me djalin e saj, që ajo e quan “Qofte”.

Të dy ata përqafojnë djalin e tyre.

“Qënke bërë i bukur, më i bukur se babi yt”, i thotë ajo me shaka djalit.

Ata qëndrojnë aty për disa minuta dhe kuptuan që për të mos e marrë në sysh djalin, kishte mendur gjyshja, që i kishte vendosur atij një hudhër në xhep./Big Brother/