Sa shumë paska ndryshuar Kaderi pas operacioneve, nuk njihet në fotot e mëparshme

E publikuar: 06/12/2023 21:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kaderi është banorja, e cila është pjesë e reality show “Big Brother Vip Kosova” tash e dy javë.

Poshtë e lartë është përfolur për dukjen e saj para dhe pas operacioneve.

Ndërsa, në rrjetet sociale janë bërë virale disa fotografi në të cilat Kaderi duket krejt ndryshe nga ç’është sot.

Më poshtë fotot: