Rita i ka qejf mashkujt e egër n’shtrat

E publikuar: 09/03/2015 17:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Rita Ora ka pranue në nji intervistë se i pelqen me eksperimentue n’shtrat.

Ajo ka rrëfy se i don mashkujt që dijnë me qenë t’egër në shtrat dhe jo monotonë.

Rita asht e lidhun me Ricky Hilfiger, por në sytë e publikut ai nuk duket mjaft ‘i egër’!