ribery-nuk-e-di-n-euml-se-do-t-euml-jet-euml-i-gatsh-euml-m-kund-euml-r-dortmundit_hd

28.03.2015 11:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!