Rama i bën publicitet edhe një pune që është duke u kryer në Prishtinë: Duket si e re pas rinovimit

E publikuar: 14/11/2023 17:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kryetari i komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka publikuar pamje nga QMF në lagjen “Kodra e Timave”, e cila është duke u rinovuar.

Rama ka thënë se është duke u punuar intensivisht që punëtorëve shëndetësorë tu ofrohen kushte sa më të mira të punës dhe pacientëve rehati.

“Jemi duke punuar intenzivisht e me përkushtim të madh që punëtorëve shëndetësorë të ju ofrojmë kushte sa më të mira të punës e pacientëve rehati gjatë trajtimit.”