Presidentja Osmani viziton Lipjanin, në konferencë flet bashkë me Imri Ahmetin

E publikuar: 18/03/2024 13:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani gjatë së hënës ka zhvilluar një vizitë në Komunën e Lipjanit, me ç’rast është pritur nga kryetari Imri Ahmeti, raporton Ekonomia Online.

Takimi është mbajtur pa pranin e mediave dhe pas takimit do të ket[ deklarime për media.

Po ashtu, Presidentja Osmani do të vazhdojë me aktivitete të tjera, ku do të zhvilloj takime me gra e të rinj, komunitetet joshumicë dhe biznese të kësaj komune.