Policia jep detaje për djegien e veturës së nënkryetares së Leposaviqit

E publikuar: 15/11/2023 09:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Gjatë ditës së djeshme është raportuar së është djegur vetura e nënkrytarës së komunës së Leposaviqit.

Lidhur me këtë, Policia e Kosovës për rajonin e Mitrovicës së Veriut ka dhënë detaje.

Sipas raportit thuhet se është përfshirë nga zjarri vetura me targa vendore pronë e ankueses femër serbe kosovare.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa, ekipi i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar.

Rasti në hetime.