Penelope Cruz 40 vjeçe, por rrezatuese

E publikuar: 09/03/2015 11:26
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Së fundmi ajo udhëtoi drejt Australisë, për të qenë pranë të shoqit, Javier Bardem, që është pjesë e serisë së pestë të filmit “Piratët e Karaibeve”.

Por në fundjavë Penelope Cruz ishte vetëm me fëmijët dhe dy miq. 40- vjeçarja rrezatonte.

penelope

penelope 2

penelope 1