Pastrim i tërësishëm i zorrës së trashë për 24 orë: Eliminoni helmet dhe yndyrat e tepërta!

E publikuar: 13/12/2016 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ky ilaç do të pastrojë zorrët tuaja, do t’i shërojë, por edhe do ta forcojë zemrën tuaj dhe do t’ju ndihmojë që të humbni në peshë.

Shumica e njerëzve vuajnë nga problemet me zorrën e trashë, transmeton Telegrafi. Shkaktarët zakonisht janë stresi dhe ushqimi jo i drejtë, por ekziston zgjidhje natyrale, e cila mund t’ju lirojë nga mundimet për vetëm 24 orë. E gjitha që duhet ta bëni është që të përzieni disa artikuj për të nuk do të shpenzoni shumë para! Përbërësit:
– 1 mollë,
– Një filxhan ujë,
– 1 lugë mjaltë,
– 1 lugë fara liri,
– 1 lugë fara Chia

Përgatitja:
Lani mollën, pastaj hiqjani farat dhe priteni në copa të vogla.
Qitni mollën, mjaltin dhe ujin në blender dhe përzieni derisa të përftoni masë homogjene. Përzierjes së këtillë shtoni farat Chia dhe të lirit, si edhe farat e mollës, dhe sërish përzieni. Për rezultat maksimal, ky ilaç pihet çdo ditë gjatë tri javëve, edhe pse rezultatet e shkëlqyeshme do t’i vëreni pas 24 orësh. Provoni që të ushqeheni shëndetshëm dhe të përfshiheni në ndonjë aktivitet fizik. /Telegrafi/