Pasi shpalli divorcin Bill Gates deklarohet: Ishte martesë pa dashuri

E publikuar: 13/05/2021 18:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Bill Gates dhe Melinda-gettyimages

Bill Gates dhe Melinda-gettyimages

Bill Gates dhe Melinda kanë nisur procedurat për shkurorëzim.

Sipas tij, kjo martesë ishte pa dashuri dhe kjo ishte arsyeja e ndarjes, transmeton Indeksonline.

Kështu u kishte miqve të tij.

”Billi foli me miqtë e tij të ngushtë në kursin e golfit. Ai u tha atyre pak kohë më parë që martesa ishte pa dashuri, se kishte mbaruar për ca kohë dhe ata po bënin jetë të ndara”, tha një burim i afërt.