Nuk përgjigjej prej ditësh, shtetasi rus gjendet i pajetë në një banesë në Kavajë

E publikuar: 26/05/2024 00:13
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Rreth orës 22:00, Policia e Kavajës është njoftuar se një shtetas rus është gjetur i pajetë në një apartament në Kavajë.

66-vjeçari me iniciale V.U. nuk përgjigjej prej disa ditësh në telefon.

Menjëherë shërbimet e Policisë kanë shkuar në adresën e dhënë dhe kanë konstatuar se dera e jashtme e banesës ishte e mbyllur. Shërbimet e Policisë kanë hapur me forcë derën e banesës, ku kanë gjetur pa shenja jete shtetasin V. U.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili nën drejtimin e Prokurorit po kryen veprimet për sqarimin e rrethanave dhe dokumentin ligjor të shkakut të humbjes së jetës të 66-vjeçarit.

Gatimet tona pjekën në prush, prandaj edhe janë më të shijshme!

Posted by Pep's Taverna on Tuesday, April 28, 2020