Nora më në fund e zbulon (Foto)

E publikuar: 07/03/2015 19:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi, po e jeton suksesin e këngës “S’je my lifestyle”. Nora, është shtatzënë dhe deri më tani është diskutuar shumë çështja e linjave të saj, që vazhdojnë të jenë perfekte.

Vërtet, deri më tani barku i Norës nuk është vërejtur asnjëherë, aq sa shumë njerëz pyesnin me të drejtë nëse është apo jo Nora shtatzënë.

Tani, këngëtares i duket bakru qartë. Këngëtarja ka shkuar në Itali për shoping dhe duket se linajt e saj kanë filluar te ndryshojnë. /Kosovarja/

Nora2