Një treshe e mrekullueshme (Foto)

E publikuar: 08/03/2015 12:37
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ato janë ndër modelet më të kërkuara të momentit dhe për këtë janë përzgjedhur të pozojnë për “Vogue”.

Suki Waterhouse, Cara Delevigne dhe Georgia May Jagger kanë pozuar topless për revistën e famshme.

Një treshe e mrekullueshme!

Një treshe e mrekullueshme