Nisin përgatitjet e xhudistëve të Kosovës në Golem

E publikuar: 01/03/2024 20:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ekipi i Kosovës në xhudo po zhvillon përgatitjet në Golem të Shqipërisë, atje po marrin pjesë të gjitha klubet e Kosovës.

Ky kamp stërvitor ka mbledhur të gjithë xhudistët që marrin pjesë në gara ndërkombëtare.

Ekipi olimpik bashkë me xhudistët e tjerë po përgatiten për garat dhe sfidat që i presin gjatë këtij viti.

Kampin stërvitor si zakonisht po e udhëheq trajneri dhe selektori, Driton Kuka.