Nis pjesa e dytë në ndeshjen Kosovë – Greqi

E publikuar: 05/06/2022 21:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Në ndeshjen mes Kosovës dhe Greqisë në stadiumin “Fadil Vokrri” ka nisur pjesa e dytë.

Pas 45 minutash, Greqia është në epërsi 0:1 ndaj “Dardanëve”..

Pas fitores ndaj Qipros, Përfaqësuesja e Kosovës po e zhvillon sonte ndeshjen e radhës.

Në kuadër të grupit 2, Liga C, Kosova popërballet me Greqinë në stadiumin “Fadil Vokrri”.