Në shikim të parë, asgjë nuk duket e çuditshme, por …! (FOTO

E publikuar: 17/03/2015 11:09
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Fotografia është postuar më parë në Facebook, dhe në shikim të parë nuk është asgjë e çuditshme kur të shikoni dy të rinj në këtë pozitë.

Megjithatë, kur ju të shihni më mirë ajo që është e pazakontë është se djali është ulur në prehnin e vajzës, dhe fotoja komentuar nga përdorues të shumtë të rrjeteve sociale, shkruan TetovaSot.

“Nuk dihet se kush është mashkulli në këtë marrëdhënie”, shkruhet në një koment.

/express/