Ndërron jetë Xhavit Ferizi – Raketa, ish-pjesëtari i UÇK-së dhe truproja ndër vite i Hashim Thaçit

E publikuar: 19/03/2024 10:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Xhavit Ferizi i njohur si Raketa ka ndërruar jetë.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij në rrjete sociale.

Raketa kishte qenë pjesëtar i UÇK-së dhe pjesëtar i sigurimit të afërt të ish-presidentit e ish-kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi.