Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

10.08.2021 21:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Ministri i Mbrojtjes së Kosovës, Armend Mehaj, ka vizituar ditën e sotme pjestarët e FSK-së, të cilët ndodhen në Kukës me qëllim dhënien e ndihmës për autoritetet shqiptare për shuarjen e zjarreve.

Gjatë momentit që ministri Mehaj ka zbritur në terren, dhe është takuar me forcat e FSK-së dhe zjarrfikësit e ardhur nga Kosova, aty ndodhi edhe një moment mjaft gazmor.

Ka qenë një zjarrfikës, i cili me çiltërsi e ka pyetur ministrin nëse e pi duhanin me qëllim që të merrte prej tij një.

Ndiqeni në 30 sekondat e para të videos:

https://www.facebook.com/watch/?v=354604519680078

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës

Sistemi elektronik s’funksionon, qytetari tallet duke luajtur me letra në objektin e komunës

Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Moment gazmor gjatë mbërritjes së ministrit të Mbrojtjes në Kukës, zjarrfikësi i kërkon një pako cigare

Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Dasmat shqiptare: E fusin dashin në sallë dhe i japin birrë!

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

Princ Vali Corleone i ri i Maqedonisë, shpenzon 60 mijë euro në muaj pa punuar kurrë

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

“Festifali lakuriq”, traditë 500-vjeçare që nuk u prish as në pandemi

Heq borën me … flakëhedhës – video

Heq borën me … flakëhedhës – video

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

‘Na çave k…, o by… m*ti’/ Nxehet konkurenti dhe përplas në tokë Renato Mekollin (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

Edhe pare, edhe hajgare (VIDEO)

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

E braktis e dashura, hakmarrja e tij në Facebook bëri shumë për të qeshur

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Shikoni si vjedh kjo ruse pa u vërejtur në dyqan – (video)

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

Trump kërkon ndryshimin e kokës së dushit: ‘Uji s’po rrjedh shpejt nga çezmat’

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

16 gjërat idiote për të cilat gratë shpenzojnë para (Foto)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Mjekët në Gjermani vijojnë të pozojnë nudo në shenjë proteste për mungesën e mjeteve mbrojtëse (Fotot)

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Ja çka i ndërtoi gruas së tij!

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Vogëlushja kosovare qanë me lot’ për rrëzimin e Kurtit (Video)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)

Karantinë dita e 20/ Po bënte ushtrime në shtëpi, i bie dera në kokë dhe… (Foto)