“Mjerim” – Komenton Çitaku: Në OKB fjala jonë ka rëndësi nëse e mbështesin aleatët

E publikuar: 08/02/2024 23:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

“Kuptojeni, në OKB rëndësi ka fjala jonë nëse e mbështesin aleatët”.

Kështu ka reaguar nënkryetarja e Partisë Demokratike e Kosovës teksa e ka quajtur “merim dhe marrëzi” veprimin e Qeverisë së Kosovës, se si sipas saj “e solli punën në këtë pikë”.

“Sa më pak që të flitet në KSOKB për ne, aq më mirë. Dëgjojeni fjalimin e Ambasadores së SHBA-ve. Dhe aleatëve tanë”, ka përfunduar Çitaku.