“Mirë se vjen o trim, të presim siç është zakoni”, nga AAK i reagojnë ministrit Peci pasi iu tha “shihemi të hënën”

E publikuar: 15/03/2024 22:49
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Drejtori i Zyrës për Media në AAK, Lulëzim Blaka, i ka reaguar ministrit të Bujqësisë, Faton Peci, pasi ky i fundit ka paralajmëruar se do të shihen të hënën, pas një polemike rreth objektit ku është e pozicionuar AAK.

Blaka i ka thënë ministrit Peci “mirë se vjen o trim”, dhe se do të presin siç është zakoni.

“Mirë se vjen o trim!

Të presim siç është zakoni”, ka shkruar Blaka.