Ministrja Gërvalla mban sot konferencë për media

E publikuar: 17/04/2024 16:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika  Gërvalla do të mbaj sot konferencë për media.

Sipas të dhënave zyrtare, konferenca do të nis në ora 18:30, në objektin e Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, në katin zero.