Me çka e qerasi Blerim Destani Mc Kreshen?

E publikuar: 01/05/2015 00:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Blerim Destani është aktor i njohur dhe shumë i pëlqyer. Ai sapo ka përfunduar xhirimet e filmit më të ri, të produksionit gjerman.

Aktori, pavarësisht angazhimeve gjen kohë edhe për shoqëri.

Blerim Destani në publik rrallë shihet me femra. E, së fundi ai e ka takuar shokun e tij, reperin Mc Kresha.

Destani, e ka qerasur Kreshen me një puro. Blerim Destani ka një koleksion të jashtëzakonshëm purosh, pasi është merakli i madh i tyre.blerimi/Kosovarja/