Madonna blen shtëpi 20 milionëshe në Izrael (Foto)

E publikuar: 07/03/2015 19:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas dekadave të suksesshme në muzikë dhe milionave që ajo ka fituar, duket se Madonna ka vendosur të bëjë shpenzim serioz duke blerë një shtëpi.

Sipas TMZ, blerja e fundit e krijueses së hiteve është një shtëpi jashtëzakonisht luksozve, e realizuar nga Richard Meier e që ndodhet në Tel Aviv të Izrealit.

Çmimi i kësaj shtëpie është jo më pak se 20 milionë euro.

Shtëpia ka një pamje fantastike kah deti i Mesdheut dhe pos tjerash ka gjithë aparaturën e fitnesit të instaluar, një pishinë super luksoze me pamje kah qyteti dhe deti.

Madonna sapo ka lansuar albumin e saj të ri “Rebel Heart”. /Telegrafi/

shtepia 1

shtepia 2

shtepia 3