Luana për 8 mars në vend të luleve, dhuratë një qen

E publikuar: 08/03/2015 22:03
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Cdo të marte për bukuroshen Luana Vjollca është festë.

Përmes fotografive në instagram këngëtarja dhe prezantuesja e njohur ka bërë të ditur se merr lule tash e tre vjet.

Por, pikërisht sot në ditën kur është dashur t’i dhuronin lule, bukuroshja e Top Channel ka pranuar dhuratë një qen, i cili e ka gëzuar jashtë masë këngëtaren, raporton Gazeta Blic.

Ende nuk është bërë e ditur se kush është dhuruesi i luleve dhe i qenit simpatik.

Luana1