Lansohet bomba e Babastars, publikohet “High 3”

E publikuar: 13/03/2015 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Rep grupi, “BabaStar” më në fund ka publikuar videoklipin e ri, “High 3”.

Kjo këngë fillon me repturën e Getoar Selimit, dhe mbarohet nga Cozman.

Videoklipi u realizua nga Max Production.