Lajm mesnate: I thotë Encës: 10 vjet burg i kisha mbajt për ty (Foto)

E publikuar: 09/03/2015 23:17
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Sa po vjen e rritet Enca Haxhija, aq edhe po zbukurohet dhe kjo nuk diskutohet, s’ka dyshim. 

Për këtë dëshmojnë fotot e shumta në rrjete sociale, teksa ajo shihet përditë e më e bukur.

Enca, jo vetëm me bukurinë e sharmin që posedon, por edhe me zërin dhe stilin e saj, bëri që sot të bëhet pothuajse më e pëlqyera e publikut dhe me famë, siç po i thonë – deri në Arabi!

Klipet e saj kanë kaluar miliona klikime.

Për këtë rast, ne gjetëm disa foto si ishte Enca fëmijë dhe si është Enca sot: e bukur, seksi, me performancë të veçantë…

Fjalët e një komentuesi: 10 vjet burg i kisha mbajt për ty…

Mjaftojnë, a?/ g. d./ Kosovarja /

enca1

enca2

enca

enca1