Kylian Mbappe në takim me Macron, Al Khelaifin dhe emirin e Katarit

E publikuar: 27/02/2024 23:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur, Fabrizio Romano, Kylian Mbappe ka arritur për takimin e tij me presidentin e Francës, Emmanuel Macron, presidentin e Paris Saint-Germain, Nasser Al Khelaifin dhe emirin e Katarit.

Thuhet se PSG nuk do të provojë ta bind Mbappen për të nënshkruar një kontratë të re në Paris, raporton KosovaPress.

Ndryshimi i mendjes së Mbappes as që nuk është temë diskutimi e këtij takimi.

Mbappe momentalisht është në bisedime vetëm me Real Madridin.