Krasniqi: Rrena dhe Kurti kanë një marrëdhënie të përhershme

E publikuar: 14/04/2024 13:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Deputetja e LDK’së, Rrezarta Krasniqi, ka thënë se kryeministri Kurti gënjen kur thotë se në qeverisjen e tij “më shumë qytetarë kthehen në Kosovë se sa që largohen”.

“Fluturojnë, fluturojnë rrenat e Kurtit. Ai nuk po gënjen veç për toke por edhe për hava.”

Ajo ka shkruar se “definitivisht, rrena dhe Kurti kanë një marrëdhënie të përhershme”.