Kim Kardashian “e varur nga nudoja”, pozon sërish lakuriq? (Foto 18+)

E publikuar: 09/03/2015 22:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Mesa duket Kim Kardashian është e varur nga dëshira për t’u zhveshur dhe fotografuar siç e ka bërë “nëna natyrë”.
Ylli i reality showt amerikan, ka pozuar sërish lakuriq, por këtë herë për show-n e saj “Keeping Up With The Kardashians”, transmeton Telegrafi.
Bashkëshorja e reperit Kanye West është zhveshur për spotin e ri të “KUWTK”, në të cilin ajo nuk lë vend për imagjinatë.
Kim-Kardashian-1

Kim-Kardashian-2

Kim-Kardashian-3

Kim-Kardashian-4

Kim-Kardashian-5