Ingrid Gjoni ndahet nga bashkëshorti?!

E publikuar: 10/08/2017 09:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Ingrit Gjoni është një ndër këngëtaret më me përvojë në tregun shqiptar, ama prej një viti ajo ka qëndruar larg muzikës dhe vëmëndjes së mediave.

Këngëtarja ka thënë më herët se ka zgjedhur të bëjë një jetë të qetë me vogëlushin e saj Parid, por duket se pak kësaj fshihet diçka tjetër.

Thashethemet më të fundit tregoj se Ingrit Gjoni ka kaluar një periudhë të vështirë të jetës, ndarjen nga partneri i saj i disa viteve Genti.

Mësohet se këngëtarja Gjoni dhe bashkëshorti i saj nuk jetojnë më bashkë por akoma nuk dihen shkaqet e ndarjes.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!