Haradinaj bashkë me nënën e tij vizitojnë bashkëshorten e Ilaz Kodrës

E publikuar: 21/03/2024 13:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, bashkë me nënën e tij, bashkëshorten e Shkëlzen Haradinajt, Suzanën, dhe bashkëshorten e tij, Anita Haradinajn, kanë vizituar bashkëshorten e heroit të kombit, Ilza Kodra, Kimete Kodrën.

Haradinaj ka shkruar se kjo vizitë ka rikthyer kujtime dhe ka ngjallur emocione të veçanta për nënën dhe Suzanën.

“. Bashkë me nanën Rukë, Suzanën dhe Anitën, pritëm për vizitë në shtëpinë tonë, bashkëluftëtaren, njëkohësisht bashkëshortja e heroit të kombit, Ilaz Kodra, zonjën Kimete Kodra si dhe kolegen time deputete, Blerta Deliu.

Vizita e tyre solli emocione dhe kujtime të veçanta për nanën dhe Suzanën”, ka shkruar Haradinaj.