Genta Ismaili shijon dëborën, ekspozon format e bukura trupore

E publikuar: 19/11/2019 16:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pak kohë më parë këngëtarja e njohur nga Kosova, Genta Ismaili, tregoi se po jetonte kohën më të bukur dhe se ndihej e dashuruar dhe e lumtur.

Pas pushimeve me të dashurin në Turqi, të cilin nuk ka preferuar që ta bëjë publik, tashmë bukuroshja brune përshëndet fansat nga Zvicra e mbuluar nga dëbora.

https://www.instagram.com/genta.ismajli/?utm_source=ig_embed

Në një foto të postuar në Instagram, ajo shfaq linjat trupore… si gjithmonë tepër në formë.  /Tvklan.al