Gazetarja kineze e prek Edi Ramën në vend delikat (Foto)

E publikuar: 27/11/2015 13:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Vizita disa ditore e kryeministrit Rama në Kinë duket se nuk ka kaluar “pa probleme”. I ftuar për një dalje televizive në “Radio Ejani” të Pekinit, pas intervistës, gazetarja kineze ka lëshuar dorën ndoshta në mënyrë të pavullnetshme në një vend “të keq”, drejt e tek “ai” i kryeministrit shqiptar.

Incidenti që shihet në videon e publikuar nga “CRI Shqip” duket se nuk e ka vënë në siklet as gazetaren kineze dhe as kryeministrin Rama.